KORRALDAJAD

Laagrit korraldab MTÜ Puukäsitöö Laager. Meie eesmärgiks on taaselustada ja populariseerida eesti rahvapärast puutööd.

Image
Marit Külv
Marit on õppinud eesti pärimusmeditsiini ja rahvuslikku tekstiili ning korraldanud rahvusvahelist käsitöölaagrit Craft Camp. Marit vastutab üldise praktilise korralduse ning laagrile eelneva suhtluse eest.
Palume suunata kõik laagrit puudutavad küsimused Maritile: e-mail iwwc@puuvagi.ee, telefon +372 59 053 469.
Image
Andres Rattasepp
Andres on laagri idee algataja. Ta on olnud käsitööõpetaja koolis ning viinud läbi erinevaid koolitusi täiskasvanutele. Andrese põhiliseks huviks on kasetoht, täpsemalt eesti tüüpi märsid, mida ta ka laagris osalejatele tutvustab. Laagri jooksul tegeleb ta kohapealsete tehnilise küsimuste lahendamisega.
Image
Meelis Kihulane
Meelis on pikka aega olnud mööbli restauraator, viimasel aastakümnel on süvenenud huvi traditsiooniliste käsitöötehnikate ning puitesemete vastu. Laagris jagab ta oma teadmisi puutööriistade teritamisest ja painutatud kerega karbi valmistamisest. Lisaks vastutab ta laagri jooksul reisipäeva korralduse ning õppeprogrammi sisulise osa eest.
Image
Imbi Rattasepp
Imbi on õppinud eesti rahvapärast puutööd Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskoolis ning viinud läbi erinevaid temaatilisi koolitusi lastele ja täiskasvanutele. Imbi haldab laagri kodulehte ning tegeleb kommunikatsiooni ja toitlustusega.